Pristatymo – grąžinimo sąlygos

Prekių pristatymo/grąžinimo sąlygos

Pristatymo sąlygos

 1. Minimali užsakymo suma yra 5 eurai.
 2. Prekės pirkėjui pristomos darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 18.00 val. Atskiru susitarimu prekės gali būti pristatomos šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 10.00 val. iki 15.00 val. Rugsėjo 1 d. alkoholiniai gėrimai nepristatomi.
 3. Prekės pristatomos Vilniaus mieste kitą darbo dieną po sumokėjimo už prekes gavimo. Atskiru susitarimu prekės gali būti pristatomos į kitus miestus.
 4. Dėl prekių pristatymo šeštadieniais ir sekmadieniais arba į kitus miestus teirautis el.paštu info@ventas.lt arba tel. +370 620 18033.
 5. Prekių pristatymui Vilniaus mieste yra taikomas 5,00 eurų mokestis. Užsakymai, kurių vertė yra 50,00 eurų ir daugiau, Vilniaus mieste pristatomi nemokamai.
 6. Prekes taip pat galima atsiimti pardavėjo nurodytu adresu sutartu laiku darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 20.00 val. Rugsėjo 1 d. alkoholiniai gėrimai neišduodami.
 7. Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymą į įmones, įstaigas ar organizacijas, įsipareigoja užsakytas prekes priimti prie pagrindinio įstaigos arba korpuso įėjimo.
 8. Juridiniai asmenys alkoholinius gėrimus gali užsisakyti ir įsigyti tik reprezentacinėms reikmėms.
 9. Alkoholinius gėrimus gali įsigyti tik asmenys nuo 20 metų, todėl, juos užsakant, pirkėjas privalo patvirtinti, kad jam yra ne mažiau nei 20 metų. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį.
 10. Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.
 11. Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių kitais, Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatytais, atvejais.
 12. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.
 13. Jeigu prekių negalima pristatyti dėl Pirkėjo kaltės (neteisingai nurodytas pristatymo adresas, atvykęs kurjeris neranda gavėjo ir pan.), tuomet už pakartotinį prekių pristatymą taikomas 5,00 eurų mokestis arba, Pirkėjo pageidavimu, grąžinami už prekes sumokėti pinigai, išskaičiavus 5,00 eurų dydžio pristatymo mokestį.

Grąžinimo sąlygos

 1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti MONTINI.LT parduotuvėje užsakytų prekių. Apie prekių atsisakymą bei grąžinimą Pirkėjas praneša Pardavėjui raštu, pateikdamas laisvos formos prašymą el. paštu info@ventas.lt.
 2. Teise grąžinti prekes gali pasinaudoti tik Pirkėjas, kuris pagal LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas pripažintinas vartotoju, t. y. fizinis asmuo, su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais) siekiantis sudaryti ar sudarantis sutartis.
 3. Remiantis LR Civilinio kodekso bei 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ nuostatomis nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
  • greitai gendančios prekės ar prekės, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
  • supakuotos prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių
  • kiti atvejai
 4. Netinkamos kokybės ne greitai gendančių prekių ar kokybiškų prekių, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.
 5. Prekės keičiamos ar grąžinamos Pardavėjui iš anksto suderinus prekių atsiėmimo ir/ar grąžinimo laiką ir adresą. Prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui. Jeigu šalių susitarimu prekės pasiimamos Pirkėjo nurodytu adresu, tuomet Pirkėjui yra taikomas 5,00 eurų transportavimo mokestis, kuris išskaičiuojamas iš Pirkėjui grąžintinos pinigų sumos.
 6. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuimtos ir nepažeistos banderolės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekės buvo pirktos pakuotėmis, tuomet yra grąžinama pilna pakuotės komplektacija. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
 7. Už Pirkėjo atsisakytas prekes sumokėti pinigai grąžinami į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo grąžintų prekių priėmimo, nebent Pardavėjas ir Pirkėjas susitaria kitaip.
 8. Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, Pirkėjui grąžinamas jo sumokėtas prekių pristatymo mokestis tik tuo atveju, jei grąžinamos visos tuo pačiu apsipirkimu Pirkėjo įsigytos prekės. Pristatymo mokestis grąžinamas kartu su kitomis už grąžinamas prekes Pardavėjo Pirkėjui mokamomis sumomis.
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasSugrįžti į parduotuvę